Тернопіль - форум нашого міста

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Тернопіль - форум нашого міста

Приємного спілкування!

Останні теми

Наша реклама

Анекдоти з України

Друзі та статистика

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Вітаміни для дітей Generator Вітаміни для дітей Generator22 Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів каталог сайтів

4 користувачів

    Вітаміни для дітей

    Muroslava
    Muroslava
    Новачок
    Новачок


    К-ть повідомлень : 55
    Репутація : 0
    Реєстрація : 21.01.2022

    Вітаміни для дітей Empty Вітаміни для дітей

    Повідомлення автор Muroslava Пн Серп 14, 2023 7:25 am

    Всім привіт. Хочу своїм дітям дати курс вітамінів для зміцнення організму. Як думаєте, які вітаміни краще підійдуть?
    Andej
    Andej
    Новачок
    Новачок


    К-ть повідомлень : 24
    Репутація : 0
    Реєстрація : 02.02.2022

    Вітаміни для дітей Empty Re: Вітаміни для дітей

    Повідомлення автор Andej Вт Серп 15, 2023 3:23 am

    Перед тим як купувати та давати дітям вітаміни, вам вартує поговорити з педіатром. Нехай вона огляне вашу дитину і скаже який препарат їй потрібен
    nadinka849
    nadinka849
    Новачок
    Новачок


    К-ть повідомлень : 31
    Репутація : 0
    Реєстрація : 10.04.2022

    Вітаміни для дітей Empty Re: Вітаміни для дітей

    Повідомлення автор nadinka849 Чт Серп 17, 2023 11:19 am

    Звичайно, я розумію на скільки важливим є харчування дитини, тому ставлю його в пріоритеті на перше місце. Я вважаю, що моє завдання навчити своїх дітей харчувати правильно та збалансовано, та привити їм любов до здорових продуктів. Ось стаття, тут іде мова про те, Які продукти містять необхідні вітаміни для дітей https://rivnepost.rv.ua/news/yaki-produkti-mistyat-neobkhidni-vitamini-dlya-ditey-i-yak-ikh-vklyuchiti-v-ratsion, тому завжди враховую цю інформацію. Але час від часу, по рекомендації нашого педіатра даю дітям вітамінні комплекси Multimax.
    AlinaNefedova
    AlinaNefedova
    Новачок
    Новачок


    К-ть повідомлень : 31
    Репутація : 0
    Реєстрація : 28.02.2023

    Вітаміни для дітей Empty Re: Вітаміни для дітей

    Повідомлення автор AlinaNefedova Чт Серп 08, 2024 12:02 am

    Особисто я обрала продукцію від Perla Helsa через високу якість і ефективність. Мені подобається, що це український виробник вітамінів https://perlahelsa.ua/, який турбується про своєрідність і натуральність продукції. Замовлення через офіційний сайт проходить швидко, а доставка – завжди вчасна. Результати від прийому вітамінів і добавок помітні вже за кілька тижнів. Дуже задоволена і рекомендую спробувати їхню продукцію. Окрім того, що вона натуральна та дієва, маю сказати, що ціна конкурентна.

    Спонсорований контент


    Вітаміни для дітей Empty Re: Вітаміни для дітей

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час Чт Вер 19, 2024 9:00 am