Тернопіль - форум нашого міста

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Тернопіль - форум нашого міста

Приємного спілкування!

Останні теми

Наша реклама

Анекдоти з України

Друзі та статистика

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Покупка прикурювача Generator Покупка прикурювача Generator22 Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів каталог сайтів

4 користувачів

    Покупка прикурювача

    DinTell
    DinTell
    Гість
    Гість


    К-ть повідомлень : 4
    Репутація : 0
    Реєстрація : 14.08.2023

    Покупка прикурювача Empty Покупка прикурювача

    Повідомлення автор DinTell Пн Серп 14, 2023 5:18 pm

    Привіт, шановні форумчани! Мені дуже потрібна ваша допомога. Я тут недавно придбав авто і виявив, що немає прикурювача. Це дійсно незручно, особливо коли потрібно підзарядити телефон або іншу електроніку в дорозі. Можливо, хтось з вас має власний досвід у виборі прикурювача. Порадьте, будь ласка, яку модель краще обрати, щоб вона була зручною та надійною. Заздалегідь дякую за ваші поради!
    Bep5
    Bep5
    Гість
    Гість


    К-ть повідомлень : 3
    Репутація : 0
    Реєстрація : 14.08.2023

    Покупка прикурювача Empty Re: Покупка прикурювача

    Повідомлення автор Bep5 Пн Серп 14, 2023 5:20 pm

    Якраз недавно стикався з такою ж проблемою. Вирішив встановити собі прикурювач McDodo. Він має два виходи для зарядки, один звичайний USB і один типу USB-C, що дуже зручно. Також є цифровий дисплей, де відображається напруга.
    vonaren
    vonaren
    Новачок
    Новачок


    К-ть повідомлень : 36
    Репутація : 0
    Реєстрація : 14.10.2021

    Покупка прикурювача Empty Re: Покупка прикурювача

    Повідомлення автор vonaren Пн Серп 14, 2023 5:21 pm

    Дякую за рекомендацію! Мене також цікавить прикурювач для мого авто. Як довго ви вже користуєтеся цією моделлю? Чи не виникало у вас проблем з якістю зарядки або якісь інші недоліки? Буду вдячний за ваші враження.
    JeckShepard
    JeckShepard
    Новачок
    Новачок


    К-ть повідомлень : 49
    Репутація : 0
    Реєстрація : 01.09.2021

    Покупка прикурювача Empty Re: Покупка прикурювача

    Повідомлення автор JeckShepard Пн Серп 14, 2023 5:22 pm

    Прикурювач McDodo [CC-6810] USB + USB-C 30w Mushrooms with Digital Display Series https://easytrade.in.ua/product/prykuriuvach-mcdodo-cc-6810-usb-usb-c-30w-mushrooms-with-digital-display-series/ є можливість придбати на сайті Easy Trade. Я вже користуюся цією моделлю протягом півроку і дуже задоволений. Вона дійсно має бездоганну якість зарядки, ніяких перебоїв не спостерігалось.
    Додатково раджу звернути увагу на її компактний розмір, що зручно вписується в салон автомобіля. Також функція цифрового дисплею допомагає відслідковувати процес зарядки. Ця модель є дійсно вигідною покупкою, якою ви залишитеся задоволені. Ви можете знайти її в магазині Easy Trade. Нехай вам щастить з вибором!

    Спонсорований контент


    Покупка прикурювача Empty Re: Покупка прикурювача

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час Чт Вер 19, 2024 1:32 pm